Hotch Medya Logo

Profesyonel Taksi Paketi

Görünüm

Akılda Kalıcı Tasarımlar

Kısa Süreliğine

%70'e Varan İndirimler

Rekabet

Rakiplerinizi Geride Bırakın

İşinizi Büyütüyoruz

Mükemmel tasarımlar ve güçlü altyapımız ile işinizi 10 adım ileriye taşıyın.

Yeni, şık ve akılda kalıcı bir logo tasarımı ile, rakiplerinizin bir adım önüne geçtiniz bile!

Logonuz bu işte uzman olan arkadaşlarımız tarafından kusursuz bir şekilde tasarlanacak. Ve logoyu kaynak dosyaları ile beraber size teslim edeceğiz.

Size özel olarak çalışacağımız profesyonel kartvizit tasarımlarımız ile, müşterilerinizin akıllarında kalacaksınız.

Şık bir tasarım, her zaman müşterilerinizin aklında kalıcı olacaktır. Ve tekrar taksiye ihtiyaç duyduklarında, akıllarına ilk olarak siz geleceksiniz.

Not: Logo baskı işlemleri firmamıza ait değildir. Biz sadece benzersiz tasarımını yapacağız. Kaynak dosyalar ile, dilediğiniz matbaa firması ile anlaşarak baskı işlemlerini yaptırabilirsiniz.

İnternette "taksi" diye aratıldığı zaman, farklı şehirlerde ki Taksi Durakları bile listeleniyor. Bir website ile sizi ilk sıraya çıkaracağız.

Websitenizde konum bilgisi özelliği olacağı için, sizin bölgenizde biri, internet üzerinden taksi aradığında, ilk olarak sizin durağınızı görecek ve size ulaşacak. Potansiyel müşteri kitleniz %100 artacak.

Websiteniz modern, şık ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olacak. Dilerseniz, müşterileriniz websiteniz üzerinden size ulaşabilecek, taksi talep edebilecek. Bu tercih tamamen size kalmış. Özellikler konusunda size danışıp, fikir alışverişi yapacağız.

Mobil uygulama ise, hem müşterileriniz için birçok kolaylık sağlayacak hem de daha çok müşteriye ulaşabilmenizi sağlayacak.

Bu paketin içeriklerini ayrı ayrı yaptırmak isterseniz, toplam maliyeti 5750 TRY'nı aşacaktır.

Pandemi döneminden dolayı birçok vatandaşımızın işleri iyi değil. Bu nedenle indirim yaparak müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.

Size, DEV indirimlerle, en kaliteli tasarımları en uygun fiyatlarla yaptırma fırsatı sunuyoruz. Fırsatı kaçırmayın!

Bize Ulaşın

%70'e varan indirimlerden yararlanmak için, formu doldurun, biz sizi arayalım!

Bu alan boş bırakılamaz.
Size ulaşabilmemiz için telefon numaranız gereklidir.